Dans Dersleri

Eğitim süresi en az 3 ay olmak üzere, amaca göre değişmektedir. Katılımcılar dilerse profesyonel dans eğitim programına da geçebilmektedir. Gelin size en uygun aktivite takvimini birlikte belirleyelim. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere ders saatleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Jimnastik ağırlıklı dans içerikli program çocukların hareket koordinasyonunu, ritim duygusunu ve kas yapısını güçlendirici, geliştirici yapıdadır.

Ayrıntılı bilgi…

  • Grup dersleri
  • Bireysel dersler
  • Özel dersler
olarak seçilebilmektedir. Kurlar en az 3 aylıktır. Latin / Klasik / Roman ve Folklorik / Hip-Hop / Oryantel / Zumba 

Ayrıntılı bilgi…

Hayatlarını birleştirmeye hazırlanan yeni çiftlere yönelik ilk dans eğitimi. Çiftler isterlerse kendileri getirdikleri müziğe yada bizlerin önereceği ortak bir müzik üzerinde koreografinin yapılması ve genel dans kurallarını içeren bir dans eğitim programıdır. Çiftlerin en az 6 ders saati alması uygun görülmektedir. Ayrıca yaşadığımız tecrübelere göre, ilk dansın eğitimine çiftler düğünden en az 2 ay öncesinden başlanmalıdır. Bu süre daha önce dans dersi almış ve almamış kişilere göre değişkenlik göstermektedir.

Çiftlerin haricinde talebe göre düğün, nişan veya diğer kutlamalarda yöresel folklorik dansların (dağmat halayı, roman, oryantal, karşılama, sirtaki, Zeybek, harmandalı vb.,) eğitimleri de verilmektedir.

Ayrıntılı bilgi…